У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Колодязь - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Колодязь - Харків:

Поточний розклад електричок Зелений Колодязь - Харків включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 06 хв зі станції Зелений Колодязь і прибуває на станцію Харків о 21 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6818 сполученням Чугуїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Зелений Колодязь і Харків цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 13 Км(20.10), 3 Км(20.22), Основа(20.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Колодязь - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Колодязь Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Колодязь - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Колодязь та Харків – 27.3 км. Ціна квитка на електричку Зелений Колодязь Харків складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Колодязь -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Колодязь — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Зелений Колодязь