У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Бортники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Бортники:

Поточний розклад електричок Журавно - Бортники включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 03 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Бортники о 23 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Журавно і Бортники цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Бортники, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Бортники ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Бортники можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавно та Бортники – 6.8 км. Ціна квитка на електричку Журавно Бортники складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411* Івано-Франківськ Ходорів 11.35
Журавно
11.47
Бортники
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 23.03
Журавно
23.14
Бортники
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Бортники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Бортники

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бортники — Журавно