У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавно:

Актуальний розклад електричок по станції Журавно містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Журавно з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 06 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Молодинче, Чернів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Журавно відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавно відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 11.17 1 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.20 4 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 23.05 1 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Журавно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Журавно