У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Ходорів:

Поточний розклад електричок Журавно - Ходорів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 03 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Ходорів о 23 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Журавно і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавно та Ходорів – 13.1 км. Ціна квитка на електричку Журавно Ходорів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411* Івано-Франківськ Ходорів 11.35
Журавно
11.57
Ходорів
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 23.03
Журавно
23.24
Ходорів
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Журавно