У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Молодинче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Молодинче:

Поточний розклад електричок Журавно - Молодинче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 03 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Молодинче о 23 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6417 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Журавно і Молодинче цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Молодинче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Молодинче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Молодинче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавно та Молодинче – 3.5 км. Ціна квитка на електричку Журавно Молодинче складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411* Івано-Франківськ Ходорів 11.35
Журавно
11.41
Молодинче
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 23.03
Журавно
23.09
Молодинче
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Молодинче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Молодинче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Молодинче — Журавно