У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Єзупіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Єзупіль:

Поточний розклад електричок Журавно - Єзупіль включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 13 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Єзупіль о 06 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Журавно і Єзупіль цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Чернів(17.30), Тенетники(17.50), Бовшів(18.11), Дубівці(18.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Єзупіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Єзупіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Єзупіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавно та Єзупіль – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Журавно Єзупіль складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.13
Журавно
06.31
Єзупіль
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 17.24
Журавно
18.47
Єзупіль
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Єзупіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Єзупіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Єзупіль — Журавно