У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зінці - Череднички
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зінці - Череднички:

Поточний розклад електричок Зінці - Череднички включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 14 хв зі станції Зінці і прибуває на станцію Череднички о 12 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 3 г 14 хв. Між станціями Зінці і Череднички цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Клюшники(16.11), Ткаченкове(16.42), Голубове(17.19), Зеленівка(18.00), Омельник(18.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зінці - Череднички, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зінці Череднички ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зінці - Череднички можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зінці та Череднички – 112.3 км. Ціна квитка на електричку Зінці Череднички складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6531 Полтава Кременчук 04.23
Зінці
07.21
Череднички
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6533 Полтава Кременчук 09.14
Зінці
12.05
Череднички
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6535 Полтава Кременчук 16.07
Зінці
19.21
Череднички
3 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зінці -Череднички можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зінці — Череднички

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Череднички — Зінці