У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зінці - Галещина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зінці - Галещина:

Поточний розклад електричок Зінці - Галещина включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 06 хв зі станції Зінці і прибуває на станцію Галещина о 06 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями Зінці і Галещина цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Клюшники(16.09), Ткаченкове(16.37), Голубове(17.13), Зеленівка(17.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зінці - Галещина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зінці Галещина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зінці - Галещина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6531* Полтава Кременчук 04.06
Зінці
06.00
Галещина
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6533* Полтава Кременчук 09.15
Зінці
11.26
Галещина
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6535* Полтава Кременчук 16.05
Зінці
18.22
Галещина
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зінці -Галещина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зінці — Галещина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Галещина — Зінці