У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зірки - Галине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зірки - Галине:

Поточний розклад електричок Зірки - Галине включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 16 хв зі станції Зірки і прибуває на станцію Галине о 14 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Зірки і Галине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зірки - Галине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зірки Галине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зірки - Галине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зірки та Галине – 30.4 км. Ціна квитка на електричку Зірки Галине складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702-01 Київ Миронівка 10.21
Зірки
10.54
Галине
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 14.16
Зірки
14.46
Галине
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 19.19
Зірки
19.50
Галине
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зірки -Галине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зірки — Галине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Галине — Зірки