У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зірки - Гординь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зірки - Гординь:

Поточний розклад електричок Зірки - Гординь включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 25 хв зі станції Зірки і прибуває на станцію Гординь о 17 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Зірки і Гординь цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зірки - Гординь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зірки Гординь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зірки - Гординь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зірки та Гординь – 7.6 км. Ціна квитка на електричку Зірки Гординь складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.37
Зірки
05.46
Гординь
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.21
Зірки
09.31
Гординь
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.35
Зірки
09.54
Гординь
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.25
Зірки
17.34
Гординь
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зірки -Гординь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зірки — Гординь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гординь — Зірки