У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Курівці-Тернопільські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Злочів - Курівці-Тернопільські:

Поточний розклад електричок Злочів - Курівці-Тернопільські включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 19 хв зі станції Злочів і прибуває на станцію Курівці-Тернопільські о 19 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Злочів і Курівці-Тернопільські цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Зарваниця(06.28), Зборів(06.46), Озерна(07.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Злочів - Курівці-Тернопільські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Злочів Курівці-Тернопільські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Злочів - Курівці-Тернопільські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Злочів та Курівці-Тернопільські – 51.0 км. Ціна квитка на електричку Злочів Курівці-Тернопільські складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.21
Злочів
07.18
Курівці-Тернопільські
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Львів Тернопіль 10.45
Злочів
11.41
Курівці-Тернопільські
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 18.19
Злочів
19.14
Курівці-Тернопільські
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Злочів -Курівці-Тернопільські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Курівці-Тернопільські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курівці-Тернопільські — Злочів