У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Метенів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Злочів - Метенів:

Поточний розклад електричок Злочів - Метенів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 22 хв зі станції Злочів і прибуває на станцію Метенів о 18 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6046 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Злочів і Метенів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Злочів - Метенів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Злочів Метенів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Злочів - Метенів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.21
Злочів
06.39
Метенів
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 10.48
Злочів
11.06
Метенів
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 18.22
Злочів
18.40
Метенів
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Злочів -Метенів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Метенів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Метенів — Злочів