У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Метенів - Злочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Метенів - Злочів:

Поточний розклад електричок Метенів - Злочів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Метенів і прибуває на станцію Злочів о 09 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Метенів і Злочів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Метенів - Злочів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Метенів Злочів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Метенів - Злочів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Метенів та Злочів – 17.6 км. Ціна квитка на електричку Метенів Злочів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041* Тернопіль Львів 09.37
Метенів
09.56
Злочів
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 17.18
Метенів
17.39
Злочів
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 21.41
Метенів
22.02
Злочів
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Метенів -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Метенів — Злочів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Злочів — Метенів