У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Андріївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - Андріївка:

Поточний розклад електричок Зміїв - Андріївка включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 58 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію Андріївка о 08 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Балаклія, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Зміїв і Андріївка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Зидьки(10.21), Донець(11.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - Андріївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв Андріївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - Андріївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зміїв та Андріївка – 25.0 км. Ціна квитка на електричку Зміїв Андріївка складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -Андріївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Андріївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріївка — Зміїв