У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Славута:

Розклад поїздів Знам'янка Славута на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Славута найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 07.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Славута є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Славута складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Славута можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Славута залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
07.56
Славута-1
9 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Славута

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута — Знам'янка