У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6816-6826 Слов'янськ — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Харків номер 6816-6826 відправляється зі станції Слов'янськ о 15.50 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6816-6826 Слов'янськ - Харків пролягає по таким станціям як Прилужний-2, Черкаський, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Григорівка, Дубове, Близнюки, Лозова, Мерефа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Слов'янськ – Харків-Пас. складає 100.00 гривень. Відстань між станціями – 280.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 15.50
1032 Км 15.54 1 хв  15.54 4 хв 
Прилужний-1 15.57 1 хв  15.58 7 хв 
Прилужний-2 16.01 1 хв  16.01 11 хв 
Прилужний-3 16.04 1 хв  16.05 14 хв 
Шидловська 16.09 1 хв  16.10 19 хв 
Черкаський 16.14 1 хв  16.14 24 хв 
Знам'янський 16.16 1 хв  16.17 26 хв 
Прелеснянський 16.21 1 хв  16.21 31 хв 
Бантишеве 16.26 1 хв  16.27 36 хв 
Торецький 16.31 1 хв  16.31 41 хв 
Некременко 16.35 1 хв  16.36 45 хв 
Гусарівка 16.40 1 хв  16.41 50 хв 
Дерезівка 16.45 1 хв  16.45 55 хв 
Надеждівка 16.49 1 хв  16.50 59 хв 
Барвенкове 16.54 1 хв  16.55 1 г  4 хв 
Чайчин Міст 16.59 1 хв  17.00 1 г  9 хв 
Язикове 17.06 14 хв  17.20 1 г  16 хв 
Григорівка 17.25 1 хв  17.26 1 г  35 хв 
Гаврилівка 17.32 1 хв  17.33 1 г  42 хв 
Пригоже 17.39 1 хв  17.39 1 г  49 хв 
Дубове 17.47 1 хв  17.48 1 г  57 хв 
Бурбулатівська 17.53 1 хв  17.54 2 г  3 хв 
950 Км 17.59 1 хв  17.59 2 г  9 хв 
Близнюки 18.03 1 хв  18.04 2 г  13 хв 
Рудаєве 18.11 1 хв  18.11 2 г  21 хв 
934 Км 18.16 1 хв  18.16 2 г  26 хв 
Лозова 18.27 2 хв  18.29 2 г  37 хв 
Краснопавлівка 18.52 1 хв  18.53 3 г  2 хв 
Лихачове 19.17 1 хв  19.18 3 г  27 хв 
Мерефа 20.02 1 хв  20.03 4 г  12 хв 
Харків-Пас. 20.37 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6816-6826 Слов'янськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930