У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Писарщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша - Писарщина:

Поточний розклад електричок Золотоноша - Писарщина включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 46 хв зі станції Золотоноша і прибуває на станцію Писарщина о 23 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6094 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Золотоноша і Писарщина цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Богуславець(18.17), Верхньозгар(18.41), Драбівський радгосп(19.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша - Писарщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша Писарщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша - Писарщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотоноша та Писарщина – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Золотоноша Писарщина складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 09.07
Золотоноша-1
10.20
Писарщина
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 18.05
Золотоноша-1
19.19
Писарщина
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.46
Золотоноша-1
23.59
Писарщина
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша -Писарщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Писарщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Писарщина — Золотоноша