У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Мехедівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша-1 - Мехедівка:

Поточний розклад електричок Золотоноша-1 - Мехедівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 07 хв зі станції Золотоноша-1 і прибуває на станцію Мехедівка о 09 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6094 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Золотоноша-1 і Мехедівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Богуславець(18.17), Верхньозгар(18.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша-1 - Мехедівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша-1 Мехедівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша-1 - Мехедівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 09.07
Золотоноша-1
09.48
Мехедівка
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 18.05
Золотоноша-1
18.48
Мехедівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.46
Золотоноша-1
23.28
Мехедівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша-1 -Мехедівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Мехедівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мехедівка — Золотоноша-1