У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА - Бойківщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ЗТА - Бойківщина:

Поточний розклад електричок ЗТА - Бойківщина включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 06 хв зі станції ЗТА і прибуває на станцію Бойківщина о 23 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями ЗТА і Бойківщина цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Соснівка(08.27), Залісся(08.50), Богуславець(09.19), Верхньозгар(09.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ЗТА - Бойківщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ЗТА Бойківщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ЗТА - Бойківщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями ЗТА та Бойківщина – 61.0 км. Ціна квитка на електричку ЗТА Бойківщина складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 08.21
ЗТА
09.56
Бойківщина
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.25
ЗТА
18.56
Бойківщина
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.06
ЗТА
23.36
Бойківщина
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ЗТА -Бойківщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ЗТА — Бойківщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бойківщина — ЗТА