У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА - Буддеталь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ЗТА - Буддеталь:

Поточний розклад електричок ЗТА - Буддеталь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 34 хв зі станції ЗТА і прибуває на станцію Буддеталь о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями ЗТА і Буддеталь цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ЗТА - Буддеталь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ЗТА Буддеталь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ЗТА - Буддеталь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями ЗТА та Буддеталь – 5.0 км. Ціна квитка на електричку ЗТА Буддеталь складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 06.18
ЗТА
06.46
Буддеталь
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 22.34
ЗТА
23.02
Буддеталь
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ЗТА -Буддеталь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ЗТА — Буддеталь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буддеталь — ЗТА