У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зубрівська - Будьків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зубрівська - Будьків:

Поточний розклад електричок Зубрівська - Будьків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Зубрівська і прибуває на станцію Будьків о 10 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066 сполученням Львів - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Зубрівська і Будьків цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Сихів(18.10), Старе Село(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зубрівська - Будьків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зубрівська Будьків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зубрівська - Будьків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зубрівська та Будьків – 18.4 км. Ціна квитка на електричку Зубрівська Будьків складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6062 Львів Ходорів 09.45
Зубрівська
10.17
Будьків
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.05
Зубрівська
18.45
Будьків
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зубрівська -Будьків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зубрівська — Будьків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Будьків — Зубрівська