У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зубрівська - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зубрівська - Львів:

Поточний розклад електричок Зубрівська - Львів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Зубрівська і прибуває на станцію Львів о 07 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6067 сполученням Ходорів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Зубрівська і Львів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зубрівська - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зубрівська Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зубрівська - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зубрівська та Львів – 9.4 км. Ціна квитка на електричку Зубрівська Львів складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6063 Ходорів Львів 06.55
Зубрівська
07.22
Львів
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 19.06
Зубрівська
19.34
Львів
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зубрівська -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зубрівська — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Зубрівська