У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зубрівська - Старе Село
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зубрівська - Старе Село:

Поточний розклад електричок Зубрівська - Старе Село включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Зубрівська і прибуває на станцію Старе Село о 10 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066 сполученням Львів - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Зубрівська і Старе Село цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зубрівська - Старе Село, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зубрівська Старе Село ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зубрівська - Старе Село можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6062 Львів Ходорів 09.45
Зубрівська
10.10
Старе Село
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.04
Зубрівська
18.35
Старе Село
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зубрівська -Старе Село можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зубрівська — Старе Село

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старе Село — Зубрівська