У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старе Село
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старе Село:

Актуальний розклад електричок по станції Старе Село містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Старе Село з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 40 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Будьків, 22 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Старе Село відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ходорів, Ходорів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старе Село відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063* Ходорів Львів 06.21 2 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.35 5 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Старе Село можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Старе Село