У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Шаласька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звенигородка - Шаласька:

Поточний розклад електричок Звенигородка - Шаласька включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 59 хв зі станції Звенигородка і прибуває на станцію Шаласька о 12 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Черкаси - Христинівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Звенигородка і Шаласька цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звенигородка - Шаласька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звенигородка Шаласька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звенигородка - Шаласька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звенигородка та Шаласька – 45.0 км. Ціна квитка на електричку Звенигородка Шаласька складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 10.59
Звенигородка
12.00
Шаласька
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 20.52
Звенигородка
21.55
Шаласька
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звенигородка -Шаласька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Шаласька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шаласька — Звенигородка