У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шаласька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шаласька:

Актуальний розклад електричок по станції Шаласька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шаласька з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 46 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Поташ, Тальне, Гордишівка, 161 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шаласька відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шаласька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Христинівка Черкаси 07.19 6 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Умань Черкаси 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 21.45 1 хв  21.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шаласька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шаласька