У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірів - Трилісці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірів - Трилісці:

Поточний розклад електричок Звірів - Трилісці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 05 хв зі станції Звірів і прибуває на станцію Трилісці о 12 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Звірів і Трилісці цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Веснянка(16.36), Прилуцька(17.35), Рожище(18.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірів - Трилісці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірів Трилісці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірів - Трилісці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 10.05
Звірів
12.08
Трилісці
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360* Здолбунів Ковель 16.32
Звірів
18.38
Трилісці
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірів -Трилісці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірів — Трилісці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трилісці — Звірів