У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трилісці - Звірів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Трилісці - Звірів:

Поточний розклад електричок Трилісці - Звірів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 03 хв зі станції Трилісці і прибуває на станцію Звірів о 15 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 3 хв. Між станціями Трилісці і Звірів цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Переспа(06.42), Дачне(07.33), Жабки(08.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Трилісці - Звірів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Трилісці Звірів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Трилісці - Звірів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Трилісці та Звірів – 68.1 км. Ціна квитка на електричку Трилісці Звірів складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356-6355 Ковель Здолбунів 06.38
Трилісці
08.41
Звірів
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 14.03
Трилісці
15.49
Звірів
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Трилісці -Звірів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трилісці — Звірів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звірів — Трилісці