У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірове - Канатове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірове - Канатове:

Поточний розклад електричок Звірове - Канатове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 52 хв зі станції Звірове і прибуває на станцію Канатове о 17 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Звірове і Канатове цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Новоукраїнка(15.56), 248 Км(16.29), 286 Км(17.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірове - Канатове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірове Канатове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірове - Канатове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звірове та Канатове – 85.0 км. Ціна квитка на електричку Звірове Канатове складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.42
Звірове
10.32
Канатове
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.52
Звірове
17.42
Канатове
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірове -Канатове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірове — Канатове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Канатове — Звірове