У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимна Вода - Княжий Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зимна Вода - Княжий Міст:

Поточний розклад електричок Зимна Вода - Княжий Міст включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 23 хв зі станції Зимна Вода і прибуває на станцію Княжий Міст о 10 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Зимна Вода і Княжий Міст цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Суховоля(21.07), Кам'янобрід(21.29), Родатичі(21.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зимна Вода - Княжий Міст, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зимна Вода Княжий Міст ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зимна Вода - Княжий Міст можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зимна Вода та Княжий Міст – 40.7 км. Ціна квитка на електричку Зимна Вода Княжий Міст складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Львів Мостиська 09.23
Зимна Вода
10.18
Княжий Міст
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.04
Зимна Вода
19.00
Княжий Міст
56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.04
Зимна Вода
22.04
Княжий Міст
1 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зимна Вода -Княжий Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зимна Вода — Княжий Міст

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Княжий Міст — Зимна Вода