З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимна Вода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимна Вода:

Актуальний розклад електричок по станції Зимна Вода містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зимна Вода з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мостиська-2, Шкло-Старжиська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Мостиська-2. Найближчі станції та зупинні пункти Суховоля, Рудне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зимна Вода відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мостиська-2, Шкло-Старжиська - Львів, Мостиська-2 - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимна Вода відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6102* Мостиська Львів 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6126 Шкло-Старжиська Львів 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6109 Львів Мостиська 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6112* Мостиська Львів 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
6125 Львів Шкло-Старжиська 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зимна Вода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зимна Вода