У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6283 сполученням Шепетівка - Рівне відправляється зі станції Шепетівка о 08.52 і прибуває на станцію Рівне о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.52
Кам'янка 09.02 1 хв  09.03 10 хв 
Цвітоха 09.09 2 хв  09.11 17 хв 
Славута-1 09.19 2 хв  09.21 27 хв 
Баранне 09.25 1 хв  09.26 33 хв 
Колом'є 09.30 2 хв  09.32 38 хв 
Кривин 09.38 2 хв  09.40 46 хв 
Бадівка 09.48 1 хв  09.49 56 хв 
Могиляни 09.56 2 хв  09.58 1 г  4 хв 
Острог 10.04 2 хв  10.06 1 г  12 хв 
Українка 10.11 1 хв  10.12 1 г  19 хв 
Івачкове 10.18 1 хв  10.19 1 г  26 хв 
Семилітка 10.23 1 хв  10.24 1 г  31 хв 
Здолбунів-Південний 10.32 1 хв  10.33 1 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 10.40 4 хв  10.44 1 г  48 хв 
Квасилів 10.49 1 хв  10.50 1 г  57 хв 
Басів Кут 10.53 1 хв  10.54 2 г  1 хв 
Дворецька 11.00 1 хв  11.01 2 г  8 хв 
Рівне 11.04 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6283 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930