У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Шепетівка — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6283 сполученням Шепетівка - Рівне відправляється зі станції Шепетівка о 08.52 і прибуває на станцію Рівне о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.52
Кам'янка 09.02 1 хв  09.03 10 хв 
Цвітоха 09.09 2 хв  09.11 17 хв 
Славута-1 09.19 2 хв  09.21 27 хв 
Баранне 09.25 1 хв  09.26 33 хв 
Колом'є 09.30 2 хв  09.32 38 хв 
Кривин 09.38 2 хв  09.40 46 хв 
Бадівка 09.48 1 хв  09.49 56 хв 
Могиляни 09.56 2 хв  09.58 1 г  4 хв 
Острог 10.04 2 хв  10.06 1 г  12 хв 
Українка 10.11 1 хв  10.12 1 г  19 хв 
Івачкове 10.18 1 хв  10.19 1 г  26 хв 
Семилітка 10.23 1 хв  10.24 1 г  31 хв 
Здолбунів-Південний 10.32 1 хв  10.33 1 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 10.40 4 хв  10.44 1 г  48 хв 
Квасилів 10.49 1 хв  10.50 1 г  57 хв 
Басів Кут 10.53 1 хв  10.54 2 г  1 хв 
Дворецька 11.00 1 хв  11.01 2 г  8 хв 
Рівне 11.04 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6283 Шепетівка — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031