У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Броди - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Броди - Славське:

Розклад поїздів Броди Славське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Броди Славське найчастіше зупиняються на станціях Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.46 зі станції Броди, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 10.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Броди Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Броди - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Броди - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 06.46
Броди
10.35
Славське
3 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Броди -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Броди — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Броди