У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Трускавець:

Розклад поїздів Львів Трускавець на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, Самбір, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.55, 09.17 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 07.59, 11.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
049К Київ Трускавець 04.55
Львів
07.59
Трускавець
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 09.17
Львів
11.30
Трускавець
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Львів