У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Мукачево:

Розклад поїздів Одеса Мукачево на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.54, 21.32 зі станції Одеса-Головна, Одеса-Застава-1, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 10.16, 14.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
258О Одеса Ужгород 16.54
Одеса-Головна
10.16
Мукачево
17 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.17
Одеса-Головна
14.33
Мукачево
17 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Одеса