У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Шкільна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Шкільна:

Поточний розклад електричок Одеса - Шкільна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 17 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Шкільна о 15 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 27 хв. Між станціями Одеса і Шкільна цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Новодеповська(17.49), Єреміївка(18.38), Дмитрове(19.30), Мардарівка(20.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Шкільна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Шкільна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Шкільна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 05.52
Одеса-Головна
10.09
Шкільна
4 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.17
Одеса-Головна
15.18
Шкільна
4 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 17.31
Одеса-Головна
21.58
Шкільна
4 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Шкільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Шкільна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шкільна — Одеса