У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна - Одеса
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Помічна - Одеса:

Розклад поїздів і електричок Помічна - Одеса на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Помічна вночі о 00 г 15 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 14 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Помічна о 16 г 32 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Помічна до пункту прибуття Одеса становить 5 г 5 хв: найшвидший поїзд їде 4 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 44 хв.
Деякі поїзди від станції Помічна до станції Одеса курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Помічна - Одеса проїжджають через такі станції і населені пункти як: Людмилівка, Вознесенськ.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Помічна - Одеса, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Помічна - Одеса можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Помічна -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Помічна — Одеса

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса — Помічна

За маршрутом Помічна - Одеса курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Помічна - Одеса Показати тільки електрички сполученням Помічна - Одеса