У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слобідка - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Слобідка - Первомайськ:

Розклад поїздів Слобідка Первомайськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Слобідка Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях Балта, Любашівка, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.12 зі станції Слобідка, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 01.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Слобідка Первомайськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Слобідка - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Слобідка - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 23.12
Слобідка
01.37
Первомайськ-на-Бузі
2 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Слобідка -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Слобідка — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Слобідка