З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плугів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плугів:

Актуальний розклад електричок по станції Плугів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Плугів з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Львів, Красне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Красне. Найближчі станції та зупинні пункти Зарваниця, Метенів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Плугів відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Львів, Львів - Тернопіль-Пас., Красне - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плугів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232* Красне Тернопіль 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6041* Тернопіль Львів 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6045* Тернопіль Львів 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6047* Тернопіль Красне 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Плугів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Плугів