У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6085 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ходорів - Стрий номер 6085 відправляється зі станції Ходорів о 18.00 і прибуває на станцію Стрий о 19.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6085 Ходорів - Стрий пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 18.00
Бородчиці 18.07 1 хв  18.08 7 хв 
Жидачів 18.19 1 хв  18.20 19 хв 
Гніздичів 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Покрівці 18.35 1 хв  18.36 35 хв 
Стриганці 18.39 1 хв  18.40 39 хв 
Ходовичі 18.46 1 хв  18.47 46 хв 
Піщани 18.51 1 хв  18.52 51 хв 
Верчани 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Стрий 19.07 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6085 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28