У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6085 Ходорів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ходорів - Стрий номер 6085 відправляється зі станції Ходорів о 18.00 і прибуває на станцію Стрий о 19.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6085 Ходорів - Стрий пролягає по таким станціям як Бородчиці, Жидачів, Гніздичів, Покрівці, Стриганці, Ходовичі, Піщани, Верчани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 18.00
Бородчиці 18.07 1 хв  18.08 7 хв 
Жидачів 18.19 1 хв  18.20 19 хв 
Гніздичів 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Покрівці 18.35 1 хв  18.36 35 хв 
Стриганці 18.39 1 хв  18.40 39 хв 
Ходовичі 18.46 1 хв  18.47 46 хв 
Піщани 18.51 1 хв  18.52 51 хв 
Верчани 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Стрий 19.07 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6085 Ходорів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930