У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бодрість
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бодрість:

Актуальний розклад електричок по станції Бодрість містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бодрість з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Шкло-Старжиська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Шкло-Старжиська. Найближчі станції та зупинні пункти Шкло-Старжиська, Янтарна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бодрість відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Шкло-Старжиська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бодрість відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 06.07 1 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6125 Львів Шкло-Старжиська 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бодрість можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бодрість