У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Янтарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янтарна:

Актуальний розклад електричок по станції Янтарна містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Янтарна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Шкло-Старжиська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 54 хв до пункту призначення Шкло-Старжиська. Найближчі станції та зупинні пункти Бодрість, Молошковичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Янтарна відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Шкло-Старжиська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янтарна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 06.14 2 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6125 Львів Шкло-Старжиська 21.53 1 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Янтарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Янтарна