У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Синельникове номер 6132 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.30 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6132 Запоріжжя - Синельникове пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.30
Мотор 18.38 1 хв  18.39 8 хв 
Іскра 18.41 1 хв  18.42 11 хв 
Запоріжжя Вантажне 18.49 1 хв  18.50 19 хв 
Янцеве 19.01 1 хв  19.02 31 хв 
Вільнянськ 19.10 1 хв  19.11 40 хв 
Новогупалівка 19.23 1 хв  19.24 53 хв 
1063 Км 19.28 1 хв  19.29 58 хв 
Славгород-Південний 19.38 1 хв  19.39 1 г  8 хв 
Івківка 19.50 1 хв  19.51 1 г  20 хв 
Синельникове-1 20.00 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930