У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.42 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.42
Мотор 19.49 1 хв  19.50 7 хв 
Іскра 19.52 1 хв  19.53 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.59 1 хв  20.00 17 хв 
Янцеве 20.11 1 хв  20.12 29 хв 
Вільнянськ 20.20 1 хв  20.21 38 хв 
Новогупалівка 20.33 1 хв  20.34 51 хв 
1063 Км 20.38 1 хв  20.39 56 хв 
Славгород-Південний 20.49 1 хв  20.50 1 г  7 хв 
Івківка 21.02 1 хв  21.03 1 г  20 хв 
Синельникове-1 21.12 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031