У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Янцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве:

Актуальний розклад електричок по станції Янцеве містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Янцеве з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Запоріжжя-2, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 08 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя Вантажне, Вільнянськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Янцеве відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6533-6534* Запоріжжя Дніпро 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Янцеве

Від станції Янцеве можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Янцеве