У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Янцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве:

Актуальний розклад електричок по станції Янцеве містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Янцеве з такими станціями і населеними пунктами як Синельникове-1, Запоріжжя-2, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 12 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя Вантажне, Вільнянськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Янцеве відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пришиб - Синельникове-1, Синельникове-1 - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Пришиб Синельникове 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545-6546 Синельникове Запоріжжя 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6132* Запоріжжя Синельникове 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Янцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Янцеве