У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6253 відправляється зі станції Вапнярка о 01.34 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6253 Вапнярка - Одеса пролягає по таким станціям як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна Сортувальна, Новоселівка, Жовтнева, Новодеповська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 01.34
Крижопіль 01.56 1 хв  01.57 22 хв 
Рудниця 02.11 1 хв  02.12 37 хв 
Попелюхи 02.18 1 хв  02.19 44 хв 
Кодима 02.37 1 хв  02.38 1 г  3 хв 
Абамеликове 02.56 1 хв  02.57 1 г  22 хв 
Слобідка 03.11 1 хв  03.12 1 г  37 хв 
Борщі 03.35 11 хв  03.46 2 г  1 хв 
Побережжя 03.58 1 хв  03.59 2 г  24 хв 
Подільськ-Північний 04.08 1 хв  04.09 2 г  34 хв 
Подільськ-Жм. 04.13 1 хв  04.14 2 г  39 хв 
Чубівка 04.26 1 хв  04.27 2 г  52 хв 
Мардарівка 04.45 1 хв  04.46 3 г  11 хв 
Перехрестове 04.59 1 хв  05.00 3 г  25 хв 
Затишшя 05.10 1 хв  05.11 3 г  36 хв 
Торосове 05.24 1 хв  05.25 3 г  50 хв 
Іванівка 05.32 1 хв  05.33 3 г  58 хв 
Веселий Кут 05.42 1 хв  05.43 4 г  8 хв 
Дмитрове 05.51 1 хв  05.52 4 г  17 хв 
Мигаєве 05.58 1 хв  05.59 4 г  24 хв 
Надія 06.04 1 хв  06.05 4 г  30 хв 
Роздільна Сортувальна 06.11 1 хв  06.12 4 г  37 хв 
Роздільна-1 06.16 1 хв  06.17 4 г  42 хв 
Єреміївка 06.41 1 хв  06.42 5 г  7 хв 
Новоселівка 06.47 1 хв  06.48 5 г  13 хв 
Карпове 06.54 1 хв  06.55 5 г  20 хв 
Вигода 07.08 1 хв  07.09 5 г  34 хв 
Жовтнева 07.15 1 хв  07.16 5 г  41 хв 
Дачна 07.22 1 хв  07.23 5 г  48 хв 
Усатове 07.32 1 хв  07.33 5 г  58 хв 
Новодеповська 07.38 1 хв  07.39 6 г  4 хв 
Одеса-Застава-1 07.42 2 хв  07.44 6 г  8 хв 
Одеса-Поїзна 07.52 1 хв  07.53 6 г  18 хв 
Одеса-Мала 07.56 1 хв  07.57 6 г  22 хв 
Одеса-Головна 08.03 6 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6253 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930