У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 02.27 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 02.27
Княжеве 02.36 1 хв  02.37 9 хв 
Заболотне 02.42 1 хв  02.43 15 хв 
Крижопіль 02.50 1 хв  02.51 23 хв 
Крикливиці 02.57 1 хв  02.58 30 хв 
Рудниця 03.04 1 хв  03.05 37 хв 
Попелюхи 03.11 1 хв  03.12 44 хв 
Гонорівка 03.19 1 хв  03.20 52 хв 
Періжня 03.23 1 хв  03.24 56 хв 
Кодима 03.30 1 хв  03.31 1 г  3 хв 
Лисогірка 03.34 1 хв  03.35 1 г  7 хв 
Олександрівка 03.44 1 хв  03.45 1 г  17 хв 
Абамеликове 03.48 2 хв  03.50 1 г  21 хв 
Слободзея 03.57 1 хв  03.58 1 г  30 хв 
Слобідка 04.06 2 хв  04.08 1 г  39 хв 
Прогрес 04.13 1 хв  04.14 1 г  46 хв 
Дібровка 04.17 1 хв  04.18 1 г  50 хв 
Шкільна 04.22 1 хв  04.23 1 г  55 хв 
Борщі 04.26 1 хв  04.27 1 г  59 хв 
Борщівка 04.32 1 хв  04.33 2 г  5 хв 
Побережжя 04.36 1 хв  04.37 2 г  9 хв 
Миколаївка 04.40 1 хв  04.41 2 г  13 хв 
Подільськ-Північний 04.44 1 хв  04.45 2 г  17 хв 
Подільськ-Жм. 04.48 2 хв  04.50 2 г  21 хв 
Чубівка 05.02 1 хв  05.03 2 г  35 хв 
Петрівка 05.10 1 хв  05.11 2 г  43 хв 
Мардарівка 05.19 1 хв  05.20 2 г  52 хв 
Перше Травня 05.25 1 хв  05.26 2 г  58 хв 
Перехрестове 05.33 1 хв  05.34 3 г  6 хв 
Затишшя 05.45 1 хв  05.46 3 г  18 хв 
Перемога 05.51 1 хв  05.52 3 г  24 хв 
Торосове 05.59 1 хв  06.00 3 г  32 хв 
Іванівка 06.07 1 хв  06.08 3 г  40 хв 
Веселий Кут 06.17 1 хв  06.18 3 г  50 хв 
Дмитрове 06.25 1 хв  06.26 3 г  58 хв 
Мигаєве 06.37 1 хв  06.38 4 г  10 хв 
Надія 06.42 1 хв  06.43 4 г  15 хв 
Роздільна Сортувальна 06.48 1 хв  06.49 4 г  21 хв 
Роздільна-1 06.54 2 хв  06.56 4 г  27 хв 
Кам'янка 07.02 1 хв  07.03 4 г  35 хв 
Буценівка 07.09 1 хв  07.10 4 г  42 хв 
Кузьменкове 07.13 1 хв  07.14 4 г  46 хв 
Єреміївка 07.17 1 хв  07.18 4 г  50 хв 
Новоселівка 07.24 1 хв  07.25 4 г  57 хв 
Карпове 07.29 1 хв  07.30 5 г  2 хв 
Ленселище 07.35 1 хв  07.36 5 г  8 хв 
Вигода 07.42 1 хв  07.43 5 г  15 хв 
Жовтнева 07.51 1 хв  07.52 5 г  24 хв 
Дачна 07.57 1 хв  07.58 5 г  30 хв 
Усатове 08.04 1 хв  08.05 5 г  37 хв 
Новодеповська 08.09 1 хв  08.10 5 г  42 хв 
Одеса-Застава-1 08.12 1 хв  08.13 5 г  45 хв 
Одеса-Поїзна 08.18 1 хв  08.19 5 г  51 хв 
Одеса-Мала 08.22 2 хв  08.24 5 г  55 хв 
Одеса-Головна 08.29 6 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6253 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031