У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 16.50 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Вигода, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 16.50
Княжеве 17.00 1 хв  17.01 10 хв 
Заболотне 17.05 1 хв  17.06 15 хв 
Крижопіль 17.13 1 хв  17.14 23 хв 
Крикливиці 17.20 1 хв  17.21 30 хв 
Рудниця 17.27 1 хв  17.28 37 хв 
Попелюхи 17.34 1 хв  17.35 44 хв 
Гонорівка 17.42 1 хв  17.43 52 хв 
Періжня 17.46 1 хв  17.47 56 хв 
Кодима 17.53 1 хв  17.54 1 г  3 хв 
Лисогірка 17.57 1 хв  17.58 1 г  7 хв 
Олександрівка 18.05 1 хв  18.06 1 г  15 хв 
Абамеликове 18.11 1 хв  18.12 1 г  21 хв 
Слободзея 18.18 1 хв  18.19 1 г  28 хв 
Слобідка 18.27 2 хв  18.29 1 г  37 хв 
Прогрес 18.34 1 хв  18.35 1 г  44 хв 
Дібровка 18.38 1 хв  18.39 1 г  48 хв 
Шкільна 18.43 1 хв  18.44 1 г  53 хв 
Борщі 18.48 1 хв  18.49 1 г  58 хв 
Борщівка 18.53 1 хв  18.54 2 г  3 хв 
Побережжя 18.56 1 хв  18.57 2 г  6 хв 
Миколаївка 19.00 1 хв  19.01 2 г  10 хв 
Подільськ-Північний 19.04 1 хв  19.05 2 г  14 хв 
Подільськ-Жм. 19.08 2 хв  19.10 2 г  18 хв 
Чубівка 19.22 2 хв  19.24 2 г  32 хв 
Петрівка 19.31 1 хв  19.32 2 г  41 хв 
Мардарівка 19.40 1 хв  19.41 2 г  50 хв 
Перше Травня 19.46 1 хв  19.47 2 г  56 хв 
Перехрестове 19.54 1 хв  19.55 3 г  4 хв 
Затишшя 20.08 1 хв  20.09 3 г  18 хв 
Перемога 20.14 1 хв  20.15 3 г  24 хв 
Торосове 20.22 1 хв  20.23 3 г  32 хв 
Іванівка 20.30 1 хв  20.31 3 г  40 хв 
Веселий Кут 20.41 1 хв  20.42 3 г  51 хв 
Дмитрове 20.49 1 хв  20.50 3 г  59 хв 
Мигаєве 20.57 1 хв  20.58 4 г  7 хв 
Надія 21.02 1 хв  21.03 4 г  12 хв 
Роздільна Сортувальна 21.12 1 хв  21.13 4 г  22 хв 
Роздільна-1 21.19 1 хв  21.20 4 г  29 хв 
Кам'янка 21.26 1 хв  21.27 4 г  36 хв 
Буценівка 21.34 1 хв  21.35 4 г  44 хв 
Кузьменкове 21.38 1 хв  21.39 4 г  48 хв 
Єреміївка 21.44 1 хв  21.45 4 г  54 хв 
Новоселівка 21.51 1 хв  21.52 5 г  1 хв 
Карпове 21.56 1 хв  21.57 5 г  6 хв 
Вигода 22.06 1 хв  22.07 5 г  16 хв 
Жовтнева 22.15 1 хв  22.16 5 г  25 хв 
Дачна 22.23 1 хв  22.24 5 г  33 хв 
Усатове 22.32 1 хв  22.33 5 г  42 хв 
Новодеповська 22.37 1 хв  22.38 5 г  47 хв 
Одеса-Застава-1 22.42 7 хв  22.49 5 г  52 хв 
Одеса-Поїзна 22.55 1 хв  22.56 6 г  5 хв 
Одеса-Мала 22.59 1 хв  23.00 6 г  9 хв 
Одеса-Головна 23.05 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6257 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031