У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6257 відправляється зі станції Вапнярка о 16.50 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Миколаївка, Мардарівка, Торосове, Надія, Кузьменкове, Жовтнева, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 16.50
Княжеве 17.00 1 хв  17.01 10 хв 
Заболотне 17.05 1 хв  17.06 15 хв 
Крижопіль 17.13 1 хв  17.14 23 хв 
Крикливиці 17.20 1 хв  17.21 30 хв 
Рудниця 17.27 1 хв  17.28 37 хв 
Попелюхи 17.34 1 хв  17.35 44 хв 
Гонорівка 17.42 1 хв  17.43 52 хв 
Періжня 17.46 1 хв  17.47 56 хв 
Кодима 17.54 1 хв  17.55 1 г  4 хв 
Лисогірка 17.58 1 хв  17.59 1 г  8 хв 
Олександрівка 18.06 1 хв  18.07 1 г  16 хв 
Абамеликове 18.12 1 хв  18.13 1 г  22 хв 
Слободзея 18.19 1 хв  18.20 1 г  29 хв 
Слобідка 18.28 1 хв  18.29 1 г  38 хв 
Прогрес 18.34 1 хв  18.35 1 г  44 хв 
Дібровка 18.38 1 хв  18.39 1 г  48 хв 
Шкільна 18.43 1 хв  18.44 1 г  53 хв 
Борщі 18.48 1 хв  18.49 1 г  58 хв 
Побережжя 18.56 1 хв  18.57 2 г  6 хв 
Миколаївка 19.00 1 хв  19.01 2 г  10 хв 
Подільськ-Північний 19.04 1 хв  19.05 2 г  14 хв 
Подільськ-Жм. 19.08 2 хв  19.10 2 г  18 хв 
Чубівка 19.22 2 хв  19.24 2 г  32 хв 
Петрівка 19.31 1 хв  19.32 2 г  41 хв 
Мардарівка 19.40 1 хв  19.41 2 г  50 хв 
Перше Травня 19.46 1 хв  19.47 2 г  56 хв 
Перехрестове 19.54 1 хв  19.55 3 г  4 хв 
Затишшя 20.08 1 хв  20.09 3 г  18 хв 
Перемога 20.14 1 хв  20.15 3 г  24 хв 
Торосове 20.22 1 хв  20.23 3 г  32 хв 
Іванівка 20.30 1 хв  20.31 3 г  40 хв 
Веселий Кут 20.41 1 хв  20.42 3 г  51 хв 
Дмитрове 20.49 1 хв  20.50 3 г  59 хв 
Мигаєве 20.57 1 хв  20.58 4 г  7 хв 
Надія 21.02 1 хв  21.03 4 г  12 хв 
Роздільна Сортувальна 21.12 1 хв  21.13 4 г  22 хв 
Роздільна-1 21.19 1 хв  21.20 4 г  29 хв 
Кам'янка 21.26 1 хв  21.27 4 г  36 хв 
Буценівка 21.34 1 хв  21.35 4 г  44 хв 
Кузьменкове 21.38 1 хв  21.39 4 г  48 хв 
Єреміївка 21.44 1 хв  21.45 4 г  54 хв 
Новоселівка 21.51 1 хв  21.52 5 г  1 хв 
Карпове 21.56 1 хв  21.57 5 г  6 хв 
Вигода 22.06 1 хв  22.07 5 г  16 хв 
Жовтнева 22.15 1 хв  22.16 5 г  25 хв 
Дачна 22.23 1 хв  22.24 5 г  33 хв 
Усатове 22.32 1 хв  22.33 5 г  42 хв 
Новодеповська 22.37 1 хв  22.38 5 г  47 хв 
Одеса-Застава-1 22.42 7 хв  22.49 5 г  52 хв 
Одеса-Поїзна 22.55 1 хв  22.56 6 г  5 хв 
Одеса-Мала 22.59 1 хв  23.00 6 г  9 хв 
Одеса-Головна 23.05 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6257 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31