У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Вапнярка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Одеса номер 6257 відправляється зі станції Вапнярка о 14.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 21.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6257 Вапнярка - Одеса пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 14.55
Княжеве 15.05 1 хв  15.06 10 хв 
Заболотне 15.11 1 хв  15.12 16 хв 
Крижопіль 15.19 1 хв  15.20 24 хв 
Крикливиці 15.26 1 хв  15.27 31 хв 
Рудниця 15.34 1 хв  15.35 39 хв 
Попелюхи 15.41 1 хв  15.42 46 хв 
Гонорівка 15.49 1 хв  15.50 54 хв 
Періжня 15.53 1 хв  15.54 58 хв 
Кодима 16.00 1 хв  16.01 1 г  5 хв 
Лисогірка 16.05 1 хв  16.06 1 г  10 хв 
Олександрівка 16.15 1 хв  16.16 1 г  20 хв 
Абамеликове 16.19 1 хв  16.20 1 г  24 хв 
Слободзея 16.26 1 хв  16.27 1 г  31 хв 
Слобідка 16.34 1 хв  16.35 1 г  39 хв 
Прогрес 16.42 1 хв  16.43 1 г  47 хв 
Дібровка 16.46 1 хв  16.47 1 г  51 хв 
Шкільна 16.51 1 хв  16.52 1 г  56 хв 
Борщі 16.58 1 хв  16.59 2 г  3 хв 
Борщівка 17.05 1 хв  17.06 2 г  10 хв 
Побережжя 17.11 1 хв  17.12 2 г  16 хв 
Миколаївка 17.17 1 хв  17.18 2 г  22 хв 
Подільськ-Північний 17.21 1 хв  17.22 2 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 17.26 1 хв  17.27 2 г  31 хв 
Чубівка 17.39 1 хв  17.40 2 г  44 хв 
Петрівка 17.49 1 хв  17.50 2 г  54 хв 
Мардарівка 17.58 1 хв  17.59 3 г  3 хв 
Перше Травня 18.04 1 хв  18.05 3 г  9 хв 
Перехрестове 18.12 1 хв  18.13 3 г  17 хв 
Затишшя 18.23 1 хв  18.24 3 г  28 хв 
Перемога 18.29 1 хв  18.30 3 г  34 хв 
Торосове 18.37 1 хв  18.38 3 г  42 хв 
Іванівка 18.45 1 хв  18.46 3 г  50 хв 
Веселий Кут 18.55 1 хв  18.56 4 г 
Дмитрове 19.04 1 хв  19.05 4 г  9 хв 
Мигаєве 19.11 1 хв  19.12 4 г  16 хв 
Надія 19.17 1 хв  19.18 4 г  22 хв 
Роздільна Сортувальна 19.24 1 хв  19.25 4 г  29 хв 
Роздільна-1 19.30 1 хв  19.31 4 г  35 хв 
Кам'янка 19.38 1 хв  19.39 4 г  43 хв 
Буценівка 19.45 1 хв  19.46 4 г  50 хв 
Кузьменкове 19.49 1 хв  19.50 4 г  54 хв 
Єреміївка 19.54 1 хв  19.55 4 г  59 хв 
Новоселівка 20.00 1 хв  20.01 5 г  5 хв 
Карпове 20.06 1 хв  20.07 5 г  11 хв 
Ленселище 20.12 1 хв  20.13 5 г  17 хв 
Вигода 20.20 1 хв  20.21 5 г  25 хв 
Жовтнева 20.27 1 хв  20.28 5 г  32 хв 
Дачна 20.33 1 хв  20.34 5 г  38 хв 
Усатове 20.42 1 хв  20.43 5 г  47 хв 
Новодеповська 20.48 1 хв  20.49 5 г  53 хв 
Одеса-Застава-1 20.51 1 хв  20.52 5 г  56 хв 
Дальницький 20.54 1 хв  20.55 5 г  59 хв 
Одеса-Поїзна 20.59 1 хв  21.00 6 г  4 хв 
Одеса-Мала 21.03 1 хв  21.04 6 г  8 хв 
Одеса-Головна 21.10 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6257 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930