У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6281 сполученням Шепетівка - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 04.03 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 06.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янка, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 04.03
Кам'янка 04.13 1 хв  04.14 10 хв 
Славута-1 04.28 1 хв  04.29 25 хв 
Баранне 04.33 1 хв  04.34 30 хв 
Колом'є 04.38 2 хв  04.40 35 хв 
Кривин 04.46 1 хв  04.47 43 хв 
Бадівка 04.55 1 хв  04.56 52 хв 
Могиляни 05.03 1 хв  05.04 1 г 
Острог 05.10 1 хв  05.11 1 г  7 хв 
Українка 05.16 1 хв  05.17 1 г  13 хв 
Івачкове 05.23 19 хв  05.42 1 г  20 хв 
Семилітка 05.48 1 хв  05.49 1 г  45 хв 
Здолбунів-Південний 05.59 1 хв  06.00 1 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 06.06 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031