У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6281 Шепетівка — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Здолбунів номер 6281 відправляється зі станції Шепетівка о 04.25 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 06.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6281 Шепетівка - Здолбунів пролягає по таким станціям як Кам'янка, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 04.25
Кам'янка 04.34 1 хв  04.35 9 хв 
Славута-1 04.48 1 хв  04.49 23 хв 
Баранне 04.53 1 хв  04.54 28 хв 
Колом'є 04.58 2 хв  05.00 33 хв 
Кривин 05.06 1 хв  05.07 41 хв 
Бадівка 05.15 1 хв  05.16 50 хв 
Могиляни 05.23 1 хв  05.24 58 хв 
Острог 05.30 1 хв  05.31 1 г  5 хв 
Українка 05.36 1 хв  05.37 1 г  11 хв 
Івачкове 05.43 1 хв  05.44 1 г  18 хв 
Семилітка 05.48 1 хв  05.49 1 г  23 хв 
Здолбунів-Південний 05.57 1 хв  05.58 1 г  32 хв 
Здолбунів-Пас. 06.05 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031