У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6281 Шепетівка — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Здолбунів номер 6281 відправляється зі станції Шепетівка о 04.06 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 06.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6281 Шепетівка - Здолбунів пролягає по таким станціям як Кам'янка, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 04.06
Кам'янка 04.16 1 хв  04.17 10 хв 
Славута-1 04.31 1 хв  04.32 25 хв 
Баранне 04.36 1 хв  04.37 30 хв 
Колом'є 04.41 2 хв  04.43 35 хв 
Кривин 04.49 1 хв  04.50 43 хв 
Бадівка 04.58 1 хв  04.59 52 хв 
Могиляни 05.06 1 хв  05.07 1 г 
Острог 05.15 1 хв  05.16 1 г  9 хв 
Українка 05.21 1 хв  05.22 1 г  15 хв 
Івачкове 05.28 11 хв  05.39 1 г  22 хв 
Семилітка 05.44 1 хв  05.45 1 г  38 хв 
Здолбунів-Південний 05.53 5 хв  05.58 1 г  47 хв 
Здолбунів-Пас. 06.05 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031