З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бадівка:

Актуальний розклад електричок по станції Бадівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бадівка з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Шепетівка, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 56 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Кривин, Могиляни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бадівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Шепетівка, Шепетівка - Рівне, Шепетівка - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бадівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 07.04 2 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.42 2 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 19.15 1 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.54 2 хв  21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бадівка