З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів-Південний:

Актуальний розклад електричок по станції Здолбунів-Південний містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Здолбунів-Південний з такими станціями і населеними пунктами як Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 54 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Семилітка, Здолбунів-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Здолбунів-Південний відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів-Південний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
885К Київ Рівне 19.53 1 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів-Південний

У населеному пункті Здолбунів є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Здолбунів

Від станції Здолбунів-Південний можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Здолбунів-Південний