У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колом'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колом'є:

Актуальний розклад електричок по станції Колом'є містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колом'є з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Шепетівка, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Баранне, Кривин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колом'є відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Шепетівка, Шепетівка - Здолбунів-Пас., Шепетівка - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колом'є відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 04.38 2 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 07.19 1 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 09.30 2 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 22.11 1 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колом'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колом'є